RU LV
(+371) 67 365 828

Risinājumi mazumtirdzniecībai

Kases sistēma PrimePOS-Shop saņēma atbilstības atzinumu un ir iekļauta VID reģistrā !!!

Mūsdienu ekonomikas apstākļos spēj augt un attīstīties tikai tādas tirdzniecības kompānijas, kuras piedāvā saviem pircējiem vispilnīgāko servisu. Turklāt nav svarīgi – jums pieder liela veikalu ķēde vai mazs veikaliņš. Pieprasījums pēc pilnīga servisa un pārvaldības šodien ir jebkura veida mazumtirdzniecības biznesā.

Mēs esam gatavi piedāvāt jums visu nepieciešamo tirdzniecības procesa automatizācijai – no jaunākā tirdzniecības aprīkojuma uzstādīšanas līdz pat veikala automatizācijas sistēmas integrēšanai. Mūsu sistēmas ļaus jums efektīvi vadīt jūsu biznesu, saņemot visu nepieciešamo informāciju par preču kustību, preču krājumiem, peļņu, darbinieku veikumu, pārdošanas dinamiku u.t.t.

Lasīt talak

Rekomendējamie produkti

BRIO-4020F

Populārākais un efektīvākais kases aparāts Latvijā. Uzņēmuma Brio top prece!

PRIME POS terminālis Columbus800

NCR Columbus800 – ir jaunākais Orderman, kam ir 25 gadu liela pieredze tirgū, priekšrocību iemiesojums! Terminālis ir sertificēts saskaņā ar jaunajiem likumiem (MK noteikumi Nr. 95 un Nr. 96).

PRIME POS SHOP V1.0

FRESH PRIME POS SHOP V1.0 Jūsu biznesam īpaši piemērots kases aparāts.

DAISY PERFECT M 1.02LV

DAISY PERFECT M 1.02LV kases aparāts ir ideāls risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas atbilst 2017. gada jaunajiem MK 95. noteikumiem.